Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Home / Seo / Seo Danışmanlığı

Seo Danışmanlığı

Siteleriniz ve ürünleriniz için yenilikçi bir pazarlama stratejisi uyguluyor musunuz? Sektörünüzün temel ve en değerli anahtar kelimelerinde arama motorlarında üst sıralarda yer alıyor musunuz? Google, Yandex ve Bing gibi dünyanın en fazla kullanılan arama motorlarında üst sıralarda yer alan bir sitenin çok daha fazla ziyaretçi ve müşteri elde ettiği bir gerçek. Yatırım açısından en düşük maliyetler ile en yüksek kazancı vaat eden dijital bir reklam, yükseliş stratejisidir seo.

Yalnızca arama motorlarına yönelik bir optimizasyon olarak görülmemelidir, Google gibi sitelerde direk sektörünüzle alakalı kelimelerde görünür olmanızı ifade eder. Verimli bir sonuç alınabilmesi için atılan tüm adımlara ek olarak seo paketleri gibi seçeneklerle desteklenen bir referans gösterim, tavsiye çalışması faaliyetleri bütünüdür.

SEO’nun Faydaları Nedir?

Seo çalışmalarının bilhassa markalar açısından oldukça önemli faydaları bulunmaktadır. Bu faydaları listelemek gerekirse;

Seo çalışması yapılan markanın prestij ve bilinirliği artar,

Geri dönüşü oldukça yüksek olan, kârlı bir yatırımdır,

Doğrudan hedef kitleye ulaşmanızı sağlar,

Alternatif reklam ve mağaza türlerine göre daha ekonomiktir,

Çok daha fazla marka görünürlüğü,

Anahtar kelimenizle uyumlu bir web sitesi, daha düşük Adwords maliyeti.

Siteleriniz için seo çalışması yaptırarak markanızın tüm dünya genelinde bilinirliğini arttırabilir, prestij kazanabilirsiniz. Potansiyel müşterilerinize ulaşabilmek adına çok önemli bir adım olan arama motorları, bilhassa Google markanızın gelirinde büyük bir artış sağlamanızı sağlayabilir. Satışını gerçekleştirmiş olduğunuz ürün veya hizmetlere ihtiyacı olan kişilerin aramalar sonucunda karşısına sizin internet sitenizin çıkması, öncelikli olarak sizi tercih etmelerine sebep olacaktır.

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, Google aramalarında ilk sayfada çıkan sitelerin arka sayfalarda olan sitelere göre %80’e varan ziyaretçi artışı ve kazançlarında yükseliş gözlemlenmiştir. İnsanların birçoğu ilk sayfada bulduğu hizmet sonrasında arka sayfalara geçme gereksinimi duymamaktadır. Bu nedenle web sitelerinizin ilk sayfaya yükselmesi çok önemlidir. Bu rekabet içeren ortamda başarıyı yakalamak adına Seo çalışmaları yaptırmanız bir ekstra değil gerekliliktir.

Seo Danışmanlığı ve Düzenli Yükseliş

Her sektör için özel olarak çalışmalar yürüterek konu hakkında deneyim ve eğitimli uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Firmamız bünyesinde yer alan ekip arkadaşlarımız, yıllardır göstermiş oldukları başarılarla binlerce müşterimize hizmet vermeyi başarmıştır. Devamlı olarak gündemde yer alan kadromuz, sizleri aramızda görerek yeni bir başarıya imza atmaktan memnuniyet duyacak. Sitelerinizin bu yarışta bende varım diyebilmesi ve rakiplerini geride bırakabilmesi adına sizde bir adım atabilirsiniz.

Garantili seo çalışmalarımız dahilinde hizmet alacağınızın internet sitesinin sıralamalarda yükseleceğinin sözünü veriyoruz. Eğer gerçekleştireceğimiz çalışmalar sonucunda siteleriniz herhangi bir yükseliş yaşamazsa sizlere eksiksiz bir iadenin garantisini veriyoruz. Yapacağımız tüm çalışmalar kısa süreli, geçici çalışmalarla karıştırılmaması gerekmektedir. Tamamen kalıcı olacak şekilde, profesyonel ve dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

 

About admin

Check Also

Seo Danışmanlığı Hizmetinin Öneminin Bilincinde Olmak

İnternet dünyasında iyi bir yere gelebilmek için web sitesi sahibi olmak yeterli değil. Doğru içeriklere …